Maitinimo stalas ir žaidimų kėdė vaikams (mėtinė)

Prekės kodas: KND4807

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Komplektaciją sudaro: 

  • Savarankiškai surenkama kėdė;
  • stalas;
  • 2 kojų aukščiai.

Maksimali apkrova: 26 kg

Matmenys:

Kėdės išmatavimai: 31cm x 31cm x 45cm.
Sėdynės matmenys: 29 cm x 26 cm.
Sėdynės aukštis nuo grindų: min 20cm/max 23cm.
Atlošo aukštis: 23 cm.
Stalo išmatavimai: 33,5cm x 17cm.
Pakuotės išmatavimai: 32cm x 30cm x 15cm.

€2199 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Maitinimo stalas ir žaidimų kėdė vaikams (mėtinė)

Žavi zuikio formos kėdė su stalu – idealus ir itin praktiškas vaikiško interjero dizaino elementas.

Modernus dizainas pritrauks mažylio dėmesį ir skatins valgyti tam skirtoje vietoje. Galite būti tikri, kad jūsų vaikas nenorės pakilti nuo šios kėdės.

Ergonomiška forma privers vaiką išlaikyti taisyklingą ir saugią laikyseną valgant. Kiškučio ausys bus puiki atrama nugarai. Patogi kėdutė su pagalve užtikrins patogų vaiko poilsį.

Stalas gali būti sėkmingai naudojamas, kai jūsų vaikas linksminasi ir kuria pirmuosius meno kūrinius. Jame bus nurodyta žaidimų zona ir būsite tikri, kad jūsų mažylis yra saugus, kol turėsite atlikti namų ruošos darbus.

Kėdė auga kartu su vaiku!

Maži vaikai auga ir keičiasi labai greitai. Dviejų pakopų kėdutės aukščio reguliavimo galimybė leis ją pritaikyti augančio vaiko poreikiams. Norėdami padidinti kėdės aukštį, tiesiog pakeiskite kojų atramas aukštesnėmis. Be to, stalas gali būti visiškai išardomas, paliekant tik kėdę, ant kurios vaikas galės sėdėti pats. Rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris garantuoja ilgaamžiškumą. Tvirta konstrukcija ir patogi sėdynė pradžiugins tėvelius ir vaikus. Viską lengva valyti. Tiesiog nuvalykite ją drėgna šluoste arba, jei susitepti sunkiau, kėdę galite išplauti po tekančiu vandeniu.

Kėdė lengvai sulankstoma ir lengva, todėl galėsite pasiimti su savimi į svečius pas močiutę ar atostogauti. Ji sėkmingai pakeis dideles, sunkias maitinimo kėdes.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Komplektaciją sudaro:  Savarankiškai surenkama kėdė; stalas; 2 kojų auk&scaron..
€2199
Rašyk
Skambink