Prekės kodas: IAI-30039
Turimas kiekis: Pristatymas per 6-7 d.d.
| Gamintojas: | LEAN Toys |
ANLILY MADOS DIZAINERĖS LĖLĖ, SIUVIMO MAŠINA IR 30 CM MANEKENAS
„Anlily Fashion Designer“ lėlė – tai unikalus rinkinys, sukurtas vaikams, besidomintiems mada, drabužių dizainu ir kūrybiškais žaidimais. Ši gražiai pagaminta 30 cm aukščio lėlė turi daugybę su dizainerio darbu susijusių aksesuarų, leidžiančių vaikams kurti savo drabužių kolekcijas ir prisiimti mados dizainerio vaidmenį.
Rinkinį sudaro elegantiška lėlė, vilkinti spalvingą suknelę, papildomas apranga, uždėta ant siuvėjo manekeno, siuvimo mašina ir drabužių dizainui būtini aksesuarai. Tai leidžia vaikams vaidmenimis žaisti scenas, susijusias su darbu mados studijoje, naujų kolekcijų rengimu ir unikalių stilių kūrimu.
Gausus priedų pasirinkimas skatina vaizduotę ir kūrybišką žaidimą. Vaikai gali keisti lėlės stilių, kurti naujus drabužius ir ugdyti susidomėjimą mada. Žaidimas padeda lavinti rankų miklumą, kūrybiškumą ir planavimo įgūdžius.
Patrauklios spalvos, madingi aksesuarai ir su dizainu susijusi tema paverčia šį rinkinį puikia dovana bet kuriam lėlių mylėtojui ir mados entuziastui.
SPECIFIKACIJOS:
RINKINIO TURINYS:
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Amžiaus diapazonas | +3 |
| Lytis | Dziewczynki |