Auto akumuliatorius Lamborghini XXL A8803 White 24V
Pakuotės dydis:
173cm x 97cm x 52cm
Pakuotės svoris:
89kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | White |
| Išmatavimai | 176 cm x 108 cm x 63 cm |
| Svoris | 76 kg |
| Kita informacija | 173 |
| Reikalingi elementai | 24V14Ah |
| Rekomenduojama | X |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | + |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3 USB |
| Ratai | Pumped |
| Maks. Greitis | 6-12km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Pavarų dėžė | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Gaminio ilgis centimetrais | 173 |
| Eksplotacinis svoris | 76 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | X |
| Variklis | 200W |
| Baterija | 24V14Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |