Battery Car DK-RR998 Black Painted
Functions:
Battery: 24V7AH,
Drive: 2*240W,
Remote Control: 2.4G,
Wheel softness: EVA,
Seats: LEATHER
Equipment:
MP4,
five-point seat belts,
FRONT LIGHTS,
REAR LIGHTS,
MUSIC,
TF port,
USB,
BLUETOOTH,
MP3,
FM RADIO,
POWER INDICATOR,
OPENING DOORS,
FOUR WHEEL SUSPENSION,
MOVING THE HANDLE.
Age: 3-8,
Max load: 35KG,
Speed: 3-8KM/H
Car dimensions:
131cm x 81cm x 60cm
Size of the package:
134cm x 72cm x 37.5cm
Weight with packaging:
34.5kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Black Painting |
| Išmatavimai | 131 cm x 81 cm x 60 cm |
| Svoris | 30kg |
| Amžiaus diapazonas | +3 |
| Kita informacija | 134 |
| Reikalingi elementai | 24V7Ah |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Lytis | unisex |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-8km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Pavarų dėžė | Automatic, 3 gears |
| Eksplotacinis svoris | 30kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x240W |
| Baterija | 24V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |