Battery Car YSA036 Pink 4x4
Pakuotės dydis:
102cm x 63cm x 35cm
Pakuotės svoris:
22 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Pink |
| Išmatavimai | 114 cm x 74 cm x 64 cm |
| Svoris | 19 kg |
| Kita informacija | 85 |
| Reikalingi elementai | 12V7Ah |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3 AUX |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 4-7km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | Automatic, 3 gears |
| Gaminio ilgis centimetrais | 85 |
| Eksplotacinis svoris | 19 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 4x45W |
| Baterija | 12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |