Mercedes G63 XXL 24V 4x4 Green Battery Car
Pakuotės matmenys:
148 cm x 84 cm x 50 cm
Pakuotės svoris:
59 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Green |
| Išmatavimai | 158 cm x 93 cm x 81 cm |
| Svoris | 52 kg |
| Kita informacija | Green |
| Reikalingi elementai | 2x24V7Ah |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-8km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Pavarų dėžė | Automatic, 3 gears |
| Eksplotacinis svoris | 52 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 4x200W |
| Baterija | 2x24V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |