Akumuliatorinis traktorius su priekaba Hercules Yellow 24V
Pakuotės dydis:
140cm x 70cm x 43cm
Pakuotės svoris:
37kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Yellow |
| Išmatavimai | 226cm x 72 cm x 105 cm |
| Svoris | 30kg |
| Kita informacija | Yellow |
| Reikalingi elementai | 24V7Ah |
| Rekomenduojama | + |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Panel muzyczny z MP3, USB, |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Maks. Greitis | 3-6 km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Eksplotacinis svoris | 30kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 24V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |