Battery-powered Buggy NEL-913 Orange 4x4 24V
Size of the package:
127cm x 78cm x 41cm
Packaging weight:
40kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Orange |
| Išmatavimai | 133 cm x 90 cm x 82 cm |
| Svoris | 33kg |
| Kita informacija | Orange |
| Reikalingi elementai | 24V8Ah |
| Rekomenduojama | + |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Bluetooth |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-8km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Eksplotacinis svoris | 33kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 4x45W |
| Baterija | 24V8Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |