Battery-powered car Mercedes Actros Pink 4x4
Vehicle dimensions:
126 cm x 68 cm x 102 cm
Packaging weight:
30 cm
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | White |
| Išmatavimai | 126cm x 68cm x 102cm |
| Svoris | 30kg |
| Kita informacija | 126 |
| Reikalingi elementai | 2x12V7Ah |
| Prekės ženklas | Mercedes |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | + |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-5km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 126 |
| Eksplotacinis svoris | 30kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 4x45W |
| Baterija | 2x12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |