Akumuliatorinis automobilis Mercedes G63 XXL Green 4x4
Pakuotės dydis:
148cm x 84cm x 50cm
54kg
54kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Green Painting |
| Išmatavimai | 158 cm x 93 cm x 81 cm |
| Svoris | 47 kg |
| Kita informacija | Green Painting |
| Reikalingi elementai | 12V14Ah |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3 AUX |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-8km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Pavarų dėžė | Automatic, 3 gears |
| Eksplotacinis svoris | 47 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 4x55W |
| Baterija | 12V14Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |