Battery Vehicle A730-2 Black
Size of the package:
149 cm x 63 cm x 42 cm
Package weight:
31 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Black |
| Išmatavimai | 150cm x 79cm x 72cm |
| Svoris | 26kg |
| Kita informacija | 149 |
| Reikalingi elementai | 2x12V7Ah |
| Rekomenduojama | 2,4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✕ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3, USB and Melodies Music Panel |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 6-9 km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 149 |
| Eksplotacinis svoris | 26kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2,4G |
| Variklis | 4x200W |
| Baterija | 2x12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |