BBH-030 Red Battery Tractor
Pakuotės dydis:
88cm x 51cm x 35cm
Pakuotės svoris:
16.2 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red |
| Išmatavimai | 139cm x 58 cm x 55 cm |
| Svoris | 13kg |
| Kita informacija | 88 |
| Reikalingi elementai | 12V7Ah |
| Rekomenduojama | 2,4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Bluetooth |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-7km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Gaminio ilgis centimetrais | 88 |
| Eksplotacinis svoris | 13kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2,4G |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |