Auto Na Akumulator Audi R8 Lift A300 Żółte
Wymiary opakowania:
108 cm x 55 cm x 26 cm
Waga kartony
14 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Yellow |
| Išmatavimai | 107cm x 58cm x 48cm |
| Svoris | 12kg |
| Kita informacija | 55 |
| Reikalingi elementai | 12V4,5Ah |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | + |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-6 km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 55 |
| Eksplotacinis svoris | 12kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 12V4,5Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |