Wymiary opakowania:
116 x 56 x 31,5 cm
Waga opakowania:
20,2 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red Painting |
| Išmatavimai | 115cm x 55cm x 50cm |
| Svoris | 14,5kg |
| Kita informacija | 116 |
| Reikalingi elementai | 1x12V7Ah |
| Prekės ženklas | BMW |
| Rekomenduojama | 55 |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | + |
| Durų skaičius | 2 |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3 AUX |
| Transporto priemonės plotis | 55 |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-6km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Sėdimų vietų skaičius | 1 |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 116 |
| Eksplotacinis svoris | 14,5kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x45W |
| Transporto priemonės ilgis | 115 |
| Baterija | 1x12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |