Lamborghini Huracan battery car
Eksponuojamas "Lamborghini" automobilis yra miniatiūrinė fantastiško automobilio versija, turinti originalią "Lamborghini" automobilių kompanijos licenciją. Todėl automobilio konstrukcijai pagaminti buvo naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai >papildomai papuošti išskirtiniu, atpažįstamu logotipu. Elektrinis "Lamborghini Huracan" yra tikra automobilių sintezės ir sportinio išsilaisvinimo esencija. Jis džiugins tiek vaiko, tiek globėjųótiek visų praeivių akį.
Vaikams skirto "Lamborghini" automobilio dizaine akį traukia daugybė briaunų, kurios suteikia dinamiškumo įspūdį, ir galiniai žibintai, kurie atrodo dinamiški. Tai tik keletas patrauklios išorės akcentų. Sportiškas Lamborghini Huracan dizainas kartu su švelniai nuožulnia stogo linija išskiria jį iš kitų išskirtinių automobilių.
Greitį mėgstančių vairuotojų automobilio interjeras taip pat įkvėptas visureigio. Tai sportinio stiliaus, minimalizmo ir funkcionalumo sintezė. Juoda sėdynė pagaminta iš minkštos ekologiškos odos, kuri labai padidina žaidimo komfortą, o pasukamas vairas savo dydžiu ir svoriu yra pritaikytas mažylių rankoms, kad būtų lengva manevruoti ir išvengti kliūčių. Kairėje kabinos pusėje yra muzikos skydelis su USB jungtimi , "Bluetooth" ir FM radiju.
Nepamirštamas dalykas yra automobilio galios ir varomosios jėgos komponentai. Po „akimirksniu pasirodžiusio Lamborghini variklio dangčiu” yra 12 V 4,5 Ah akumuliatorius ir keturi varikliai po 45 W galios. Jų dėka mažasis vairuotojas gali vairuoti savo”transporto priemonę 3-5 km/h greičiu. Automobilį valdyti labai intuityvu ir paprasta — tereikia valdyti jungiklį, tada paspausti akceleratoriaus pedalą ir atsargiai važiuoti į priekį. Taip pat galite naudoti antrąjį sprendimą, padedantį jūsų mažyliui šiek tiek — patikimą nuotolinio valdymo pultelį 2.4G, leidžiantį valdyti automobilį iš jo
Vaikiškas "Lamborghini Huracan" akumuliatorinis modelis, atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas, tinka visiems vyresniems nei 3 metų vaikams. Automobilis pagamintas skiriant dėmesį kiekvienai detaleiól iš sertifikuotų aukščiausios kokybės medžiagųól, kurios kartu su CE sertifikavimo ženklu užtikrina aukščiausią pramogų komfortą. Automobilis supakuotas originalioje dėžutėje kartu su priedais ir instrukcijomis, kad jį būtų lengva savarankiškai surinkti ir eksploatuoti.
Pakuotės matmenys: Svoris su pakuote: 119 cm x 58,5 cm x 32,5 cm
Svoris su pakuote: 15,7 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Black |
| Išmatavimai | 120cm x 64cm x 47cm |
| Svoris | 12,8kg |
| Kita informacija | 60 |
| Reikalingi elementai | 12V4,5Ah |
| Prekės ženklas | Lamborghini |
| Rekomenduojama | 2 |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | + |
| Durų skaičius | 2 |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-6km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Sėdimų vietų skaičius | 1 |
| Pavarų dėžė | Automatic, 3 gears |
| Gaminio ilgis centimetrais | 60 |
| Eksplotacinis svoris | 12,8kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 4x45W |
| Baterija | 12V4,5Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |