Battery Motor JT5002A Red
Size of the package:
109 cm x 39 cm x 55 cm
Package weight:
20 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red |
| Išmatavimai | 111 cm x 62 cm x 76 cm |
| Svoris | 8 kg |
| Kita informacija | 109 |
| Reikalingi elementai | 12V7Ah |
| Rekomenduojama | ✕ |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Tworzywo sztuczne |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✕ |
| Naudojimo trukmė | 1 godzina |
| Muzika ir garsai | MP3 USB |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Maks. Greitis | 3-6 km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Eksplotacinis svoris | 8 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | ✕ |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |