Baltas vaikiškas motociklo modelis XMX609
racer tikrai sukels šypseną bet kuriam mažyliui, paįvairins pasivaikščiojimus ir laiką, praleistą lauke. Jo konstrukcija pritaikyta mažylių ūgiui, todėl tai puiki idėja pirmai vaiko baterijomis varomai transporto priemonei. Žaisdami su ja, galėsite teigiamaiób paveikti vaiko vystymąsi, išmokysite savarankiškai įvertinti greitį ir atstumą, taip pat pagerinsite motorinius įgūdžius, labai svarbius ankstyvuoju gyvenimo etapu.
Sportinė akumuliatorinio lenktynininko versija traukia akį tiek neįprasta spalvine gama ir dizainu, tiek dekoracijomis būdingomis pilno dydžio automobiliams. Iš patvaraus ir tvirto ABS plastiko pagamintame kėbule yra modelio ženklai, todėl transporto priemonė atrodo labai šiuolaikiškai ir originaliai. Šį įspūdį sustiprina chromo imitacijaów primenanti išmetimo sistemą, kuri tikrai padarys įspūdį kiekvienam vaikui. Labai reikšmingi yra ir šoniniai cókiai, palengvinantys vairuoti transporto priemonę vaikams, kurie sunkiai išlaiko pusiausvyrą važiuodami. Pramogos dar niekada nebuvo tokios lengvos!
V7 Ah ir du STRONG varikliai, kurių galia 45W. Šių komponentų duetasów leidžia pasiekti maždaug stiprų
Vaikų motociklas XMX609 akumuliatorius sukurtas visiems vaikams nuo 3 metų. metų amžiaus. Miniatiūrinė motociklo versija pagaminta iš sertifikuotų aukščiausios kokybės medžiagųótodėl jos garantuoja tvirtumą ir ilgaamžiškumą, kurį dar labiau pabrėžia CE sertifikatas. Įkraunama mažylių transporto priemonė
supakuota originalioje kartoninėje dėžutėje, kurios viduje rasite instrukcijas, kaip lengvai savarankiškai surinkti visus konstrukcijos komponentus, taip pat akumuliatorių ir įkroviklį.;| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | White |
| Išmatavimai | 119cm x 40cm x 66cm |
| Svoris | 14kg |
| Kita informacija | 116 |
| Reikalingi elementai | 1x12V7Ah |
| Rekomenduojama | X |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Music Panel with MP3, USB, SD |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-7km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 116 |
| Eksplotacinis svoris | 14kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | X |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 1x12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |