Quad na Akumulator XMX607 Czerwony Lakier Spider
Wspólne wycieczki z naszym quadem dostarczą mnóstwo frajdy nie tylko młodemu kierowcy, ale i rodzicom. Być może taka rozrywka będzie stanowić początek pasji motoryzacyjnej, którą w przyszłości dziecko będzie dzielić z tatą? Wybierz naszego quada XMX607 i poznaj jego wszystkie atuty i możliwości.
Uważamy, że wykonanie z tworzywa najwyższej jakości w połączeniu z mocną, dużą konstrukcją, zadowoli gusta najmłodszych użytkowników. Sportowy design i stylistyka wzorowane na pojazdach wyścigowych tylko zachęcą dziecko do aktywności. Decydując się na ten przedmiot, warto pamiętać, że zabawkowy quad według zaleceń producenta przeznaczony jest dla dzieci, które ukończyły 3. rok życia.
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red Painted Spider |
| Išmatavimai | 111cm x 65cm x 74cm |
| Svoris | 18,9kg |
| Kita informacija | Red Painted Spider |
| Reikalingi elementai | 1x12V10Ah |
| Prekės ženklas | Pozostałe |
| Rekomenduojama | X |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-8km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward) |
| Eksplotacinis svoris | 18,9kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | X |
| Variklis | 4x45W |
| Baterija | 1x12V10Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |