Mėlynas ekskavatorinis krautuvas su akumuliatoriumi
Mažiems vaikams patinka įvairios transporto priemonės - vieni žavisi lenktyniniais automobiliais, kiti - motociklais ar statybinėmis mašinomis. Kiekvienam iš jų galite rasti dovaną. O kaip dėl mėlynos spalvos, akumuliatoriumi ir varikliu varomo ekskavatoriaus, kuriuo galės naudotis kiekvienas mažylis?
Dovanojamas mėlyno atspalvio traktoriukas neabejotinai sukels šypseną vaiko veide. Patogiai įsitaisęs ant vairuotojo sėdynės, mažylis gali paspausti START mygtuką, jungikliu pasirinkti važiavimo kryptį ir greitį - mažą arba didelį, o tada koja paspausti dujų pedalą. Atsargiai, traktorius pradeda judėti į priekį! Kai mažylis žaidžia, įsitikinkite, kad jis prisisegė saugos diržus ir naudoja mažą greitį - laikui bėgant pakeiskite jį į didesnį, kad vairuotojas jaustųsi dar smagiau.
Didžiausias dovanojamo traktoriuko vaikams privalumas - judantis kaušas. Norėdami jį pakelti arba nuleisti, tiesiog ištraukite jį iš dviejų kablių, o kad galėtumėte pasukti kaušą ir pakelti arba nuleisti medžiagą, naudokite dešinėje pusėje esančią judamąją rankeną. Reikia pripažinti, kad tai labai intuityvi ir lengvai naudojama įranga - suteikianti daug džiaugsmo ir pramogų klasikinėms linksmybėms. Kaušo plotis - 37,5 cm, dėl to juo mažojo ekskavatoriaus operatorius gali vežti įvairius elementus.
Mėlynas ekskavatorinis krautuvas kelerių metų vaikams atrodo puikiai - esame įsitikinę, kad tokios pat nuomonės bus ir jaunieji vairuotojai. Jo konstrukcijoje yra visi statybinėms transporto priemonėms būdingi elementai. Viduje yra juoda 28 cm x 15 cm dydžio sėdynė, priešais ją - besisukantis vairas ir valdymo pultas, o išorinėje konstrukcijoje dėmesį patraukia raudono įspėjamojo žibinto imitacija, priekinėje dalyje išdėstyti fiktyvūs žibintai, blizgančios radiatoriaus grotelės, du išmetimo vamzdžiai ir šio tipo transporto priemonėms būdingi kontrastingų spalvų lipdukai. Juos sudaro juodos ir geltonos spalvos įspėjamosios juostos ir žodis KINGDOM .
Kelerių metų vaikams skirtas ekskavatorinis krautuvas pagamintas iš sertifikuoto, tvirto mėlyno plastiko. Jo konstrukcija paremta keturiais ratais - priekiniais 28 cm x 10 cm ir galiniais - 32 cm x 13 cm. Šie ratai turi protektoriaus struktūrą, dėl kurios mažylis gali važiuoti ekskavatoriumi įvairiais paviršiais, nesukeldamas varginančio triukšmo žaisdamas. Mažyliui skirtą transporto priemonę maitina dvigubas 2x6V7Ah akumuliatorius, prie kurio prijungti 2x45W varikliai. Šie komponentai leidžia žaisti nuo 2 iki 6 km/val. greičiu. Traktorius skirtas ir vyresniems nei 3 metų berniukams, ir mergaitėms - vienintelis apribojimas yra didesnė nei 30 kg apkrova. Mėlyna statybinė transporto priemonė turi CE sertifikatą, supakuota originalioje kartoninėje dėžutėje, kurios viduje taip pat yra akumuliatorius, įkroviklis ir savarankiško surinkimo instrukcija.
Pakuotės matmenys: 110 x 51 x 44 cm
Svoris: 21.5 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Blue |
| Išmatavimai | 145 x 62 x 41 [cm] |
| Svoris | 15kg |
| Kita informacija | 65 |
| Reikalingi elementai | 2x6V7Ah |
| Rekomenduojama | X |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | X |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Maks. Greitis | 3-5km/h 5-6km/h |
| Šviesos | ✕ |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward), 2 Speed Modes (slow/fast) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 65 |
| Eksplotacinis svoris | 15kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | X |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 2x6V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |