Mercedes AMG SL63 Battery Car, Blue Painted
Size of the package:
128cm x 66cm x 33cm
Packaging weight:
25kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Niebieskie Lakierowane |
| Išmatavimai | 124.5 cm x 74,5 cm x 49,5 cm |
| Svoris | 20 kg |
| Kita informacija | Niebieskie Lakierowane |
| Reikalingi elementai | 24V7Ah |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | v |
| Saugos diržai | v |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-8km/h |
| Šviesos | Dashboard LEDs |
| Pavarų dėžė | Automatic, 3 gears |
| Eksplotacinis svoris | 20 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x200W |
| Baterija | 24V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |