Juodas lakuotas BMW X6M
>Kas iš mūsų vaikystėje nesvajojo, kad galės pats vairuoti automobilįód? Dabar net ir jūsų vaikas gali sėsti už fantastiško juodo BMW X6M vairo! Išpildykite jo svajonę įsigydami akumuliatorinį sodrios, blizgios juodos spalvos automobilį. Ugdykite savo vaiko aistrą, kuria būsite kartu dalytis ateityje. Kodėl verta rinktis pilno dydžio BMW įkvėptą modelį? Dėl visureigiui būdingo dizainoóderinio su milžiniška variklio galiaókuri susijungia į vieną tobulą visumą.
BMW X6M yra apgaulingai panašus į suaugusiųjų versiją. Tvirta ir tvirta konstrukcija duetu su aukščiausios kokybės medžiagomis garantuoja jūsų vaikui puikią pramogą ilgus metus. Tamsintas priekinis stiklas ir originalios formos žibintai suteikia automobiliui unikalumo, o aukštos durys su vidiniu užraktu padidina vaiko saugumą keliaujant automobiliu. Šis modelis išsiskiria meistriškumu ir dėmesiu detalėms, BMW būdingu dizainu, dažyta apdaila ir aukštu komforto lygiu, taip pat BMW AG licencija.
BMW akumuliatorinio automobilio X6M interjeras tikrai pateisins ne tik vaiko, bet ir suaugusių šio prekės ženklo gerbėjųólūkesčius. Juodi elementai, papuošti raudonais akcentais, leis bet kuriam mažyliui pasijusti tarsi tikrame automobilyje. Šį jausmą sustiprina minkšta, po sėdyne esanti 55 cm pločio sofa, kuriópagaminta iš ekologiškos odos, taip pat vairas su mygtukais arba pavarų perjungimo svirtis, kuri atrodo kaip tikra. Akceleratoriaus pedalas nuo sėdynės nutolęs maždaug 27 cm, todėl užtikrinamas patogus žaidimas.
Tai dar ne viskas, kas slepiasi blizgiame juodame BMW X6M. Automobilyje įrengtas radijas su USB jungtimi ir MP3 įvestimi, kuriuo galėsite leisti mėgstamiausias mažojo vairuotojo melodijas. Galite leisti dainas iš sistemos arba įkelti savo kompiliaciją tiek į pendrive, tiek į muzikos grotuvą, todėl jūsų mažylis galės keliautió lydimas mėgstamų melodijų. Radijas turi dainų keitimo funkciją ir garsumo reguliavimą. Papildoma automobilio funkcija, kuriótikrai patiks bet kuriam vaikui, yra mėlynai apšviestas prietaisų skydelis. Šis papildymas padės bet kuriam mažyliui lengvai įsijausti į vairuotojo vaidmenį.
Mažyliui skirtas akumuliatorinis BMW užvedamas pasukus įjungimo / išjungimo jungiklį. Tai lydi variklį primenantys garsai bei LED žibintai — priekyje ir gale. Prieš pradėdami važiuoti, galite nuspręsti, kokiu greičiu norite, kad automobilis važiuotų — naudokite šalia jungiklio esantį didelio greičio / mažo greičio mygtuką. Automobilis gali pasiekti 5-7 km/h greitį dėl dviejų variklių — kiekvienas 120 W kiekvieno, ir akumuliatoriaus 12V10Ah.
Pagal gamintojo rekomendacijas šis modelis skirtas vaikams, kurie sulaukė 3 metų, tačiau ir mažesni vaikai gali lengvai juo naudotis prižiūrimi tėvų. Komplekte yra specialus nuotolinio valdymo pultelis, kuriuo prižiūrėtojai gali valdyti automobilį— pirmyn/atgal, į dešinę/į kairę, o prireikus - net avariniu būdu sustabdyti. Didžiausia automobilio apkrova - 50 kilogramųótodėl vienu metu juo gali naudotis duóvaikai.
Pakuotės matmenys: Svoris: 42 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Black Painting |
| Išmatavimai | 145cm x 101cm x 67cm |
| Svoris | 20kg |
| Kita informacija | 90 |
| Reikalingi elementai | 12V10Ah |
| Prekės ženklas | BMW |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | + |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3 AUX |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-6km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 90 |
| Eksplotacinis svoris | 20kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x120W |
| Baterija | 12V10Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |