Mėlyna, dažyta BMW X6M
>Kas iš mūsų vaikystėje nesvajojo, kad galės pats vairuoti automobilįód? Dabar net ir jūsų vaikas gali sėsti už fantastiško juodo BMW X6M vairo! Išpildykite jo svajonę, įsigydami fantastiškos mėlynos spalvos akumuliatorinį automobilį . Ugdykite savo vaiko aistrą, kuria ateityje galėsiteódalytis kartu. Kodėl verta rinktis pilno dydžio BMW įkvėptą modelį? Dėl visureigiui būdingo dizainoóderinio su milžiniška variklio galiaókuri susijungia į vieną tobulą visumą.
BMW X6M apgaulingai primena suaugusiųjų versiją. Tvirta ir tvirta dueto konstrukcija bei aukščiausios kokybės medžiagos garantuoja jūsų vaikui puikią pramogą ilgus metus. Tamsintas priekinis stiklas ir originalios formos žibintai suteikia automobiliui unikalumo, o aukštos durys su vidiniu užraktu padidina vaiko saugumą keliaujant automobiliu. Šis modelis išsiskiria meistriškumu, kai dėmesys skiriamas mažiausioms detalėms, BMW būdingu dizainu ir, svarbiausia, aukštu komforto lygiu bei prekės ženklo licencija.
BMW akumuliatorinio automobilio X6M interjeras tikrai pateisins ne tik vaiko, bet ir suaugusių prekės ženklo gerbėjųólūkesčius. Juodi elementai, papuošti raudonais ir oranžiniais akcentais, leis bet kuriam mažyliui pasijusti tarsi tikrame automobilyje. Šį jausmą sustiprina minkšta,povandeninėósėdynė 55 cm pločio, kuri-; pagaminta iš organinės odos, taip pat vairas su mygtukais arba tikroviškai atrodančia lazdele pavarai perjungti. Akceleratoriaus pedalas nuo sėdynės nutolęs maždaug 27 cm atstumu, o tai garantuoja patogų žaidimą.
Tai dar ne viskas, ką jis slepia blizganti mėlyna modelis BMW X6M. Automobilyje įrengtas radijas su USB jungtimi ir MP3 įvestimi, kuris leis klausytis mažojo vairuotojo mėgstamiausių melodijų. Galite groti dainas iš sistemos arba įkelti savo kompiliaciją į abu pendrivetiek muzikos grotuvą, todėl jūsų mažylis turės
br />Mažyliui skirtas akumuliatorinis BMW užvedamas pasukus įjungimo / išjungimo jungiklį. Tai lydi garsai, primenantys variklį ir LED žibintai — priekyje ir gale. Prieš pradėdami važiuoti, galite nuspręsti, kokiu greičiu norite, kad automobilis važiuotų — naudokite šalia jungiklio esantį didelio / mažo greičio mygtuką. Dėl dviejų — variklių nuo 5 iki 7 km/h automobilis gali pasiekti greitį ;120 W kiekvienas, ir akumuliatoriaus 12V 10Ah.
Pagal gamintojo rekomendacijas šis modelis skirtas vaikams, kurieóyra sulaukę 3. metų amžiaus tačiau, atidžiai stebint tėvamsójuo lengvai gali naudotis ir jaunesni vaikai. Komplekte yra specialus nuotolinio valdymo pultelis, kuriuo auklėtojai gali valdyti automobilį— pirmyn/atgal, į dešinę/į kairę ir prireikus net avariniu būdu sustabdyti
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Blue Painting |
| Išmatavimai | 145cm x 101cm x 67cm |
| Svoris | 34kg |
| Kita informacija | 90 |
| Reikalingi elementai | 12V10Ah |
| Prekės ženklas | BMW |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | + |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3 AUX |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-6km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 90 |
| Eksplotacinis svoris | 34kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x120W |
| Baterija | 12V10Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |