Akumuliatorinis keturratis XMX607 Pink
Bendros išvykos su mūsų keturračiu suteiks daug džiaugsmo ne tik jaunajam vairuotojui, bet ir tėveliams. Galbūt tokia pramoga bus pradžia vaikiškos aistros automobilizmui, kuria vaikas ateityje dalysis su tėčiu? Pasirinkite mūsų XMX607 keturratį ir atraskite visus jo privalumus bei galimybes.
Tikime, kad aukščiausios kokybės medžiaga kartu su tvirta ir didele konstrukcija patenkins pačių mažiausių naudotojų skonį. Sportiškas dizainas ir lenktyninių transporto priemonių pavyzdžiu sukurtas stilius tik paskatins vaiką būti aktyvų. Renkantis šį daiktą verta prisiminti, kad žaislinis keturratis, remiantis gamintojo rekomendacijomis, skirtas vaikams, kuriems yra 3 metai.
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Pink |
| Išmatavimai | 111cm x 65cm x 74cm |
| Svoris | 25kg |
| Kita informacija | 111 |
| Reikalingi elementai | 1x12V10Ah |
| Rekomenduojama | Miękka ekoskóra |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✕ |
| Naudojimo trukmė | 1 godzina |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-8km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 111 |
| Eksplotacinis svoris | 25kg |
| Variklis | 4x45W |
| Baterija | 1x12V10Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |