TR1805 Electric Ride-On Quad Red
Nuo šiol jūsų vaikas gali turėti savo nuosavą keturratį! Išpildykite savo mažylio svajonę ir įsigykite patogų keturratį TR1805 akį traukiančios raudonos spalvos. Dabar ugdykite savo vaiko aistrą, kuria ateityje galėsite dalytis kartu, kartu įveikdami plačius kelius. Leiskite jam pajusti savarankiško vairavimo džiaugsmą ir laisvę!
Vaikiška akumuliatorinė transporto priemonė atrodo kaip tikras keturratis - tik su tuo skirtumu, kad ji pritaikyta kelerių metų vaikui. Tvirta ir tvirta konstrukcija, pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų atsakinga už nuolatinę pramogą daugelį metų. Kvadratinis Quad TR1805 modelis sukurtas moderniu stiliumi, kuris patenkins ne tik pačių mažiausių automobilinių žaislų mėgėjų, bet ir jų tėvelių skonį. Iki mažiausio centimetro ištobulintas interjeras ir tikras detales imituojantys elementai leis jūsų vaikui pasijusti tikru keturračiu.
Automobilinis žaislas TR1805 skirtas visiems vyresniems nei 3 metų vaikams, tačiau prižiūrimi jūsų gali juo naudotis ir jaunesni vairuotojai. Pristatomas keturratis ant akumuliatoriaus yra CE sertifikuotas o jo surinkimas itin paprastas ir trumpas - užtruksite apie 30 minučių.
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red |
| Išmatavimai | 70cm x 39cm x 43cm |
| Svoris | 5kg |
| Kita informacija | 50 |
| Reikalingi elementai | 1x6v4Ah |
| Rekomenduojama | X |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Maks. Greitis | 2,5-3km/h |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 50 |
| Eksplotacinis svoris | 5kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | X |
| Variklis | 1x35W |
| Baterija | 1x6v4Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |