Vehicle On Accumulator WMT-666 Black
Size of the package:
85cm x 25cm x 46cm
Package Weight:
10kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Black |
| Išmatavimai | 90 cm x 47 cm x 43 cm |
| Svoris | 8,7 kg |
| Kita informacija | Black |
| Reikalingi elementai | 2x6V4,5Ah |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | Plastic |
| Maks. Greitis | 4 km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Eksplotacinis svoris | 8,7 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 2x6V4,5Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |