XMX607 Electric Ride On Quad - Red
Bendros išvykos su mūsų keturračiu suteiks daug džiaugsmo ne tik jaunajam vairuotojui, bet ir tėveliams. Galbūt tokia pramoga bus pradžia automobilinės aistros, kuria vaikas ateityje dalysis su tėčiu? Pasirinkite mūsų keturratį XMX607 ir sužinokite visus jo privalumus bei galimybes.
Tikime, kad aukščiausios kokybės plastikinė medžiaga kartu su tvirta, didele konstrukcija patenkins pačių mažiausių naudotojų skonį. Sportinis dizainas ir stilius, sukurtas pagal lenktyninių transporto priemonių pavyzdį, tik paskatins jūsų vaiką būti aktyvų. Apsisprendžiant dėl šio daikto verta prisiminti, kad žaislinis keturratis pagal gamintojo rekomendacijas skirtas vaikams, kuriems yra 3 metai.
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red |
| Išmatavimai | 111cm x 65cm x 74cm |
| Svoris | 25kg |
| Kita informacija | 70 |
| Reikalingi elementai | 12V10Ah |
| Rekomenduojama | X |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-8km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 70 |
| Eksplotacinis svoris | 25kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | X |
| Variklis | 4x45W |
| Baterija | 12V10Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |