XMX611 Blue Battery Tractor
Transporto priemonės specifikacija:
Varikliai - 2x45W
Akumuliatorius - 12V4.5AH
Maksimali apkrova - 30 kg
Greitis - 3-8 km/h
Tinkamas amžius - 3-8 metai
Nuotolinis valdymas - 2.4G
Muzikinis skydelis - USB, microSD, AUX
Transporto priemonės matmenys:
136.5 cm x 50 cm x 52,5 cm
Svoris: 12.3 kg
Dėžutės matmenys:
84 cm x 50 cm x 40 cm
Svoris: 15.5 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Blue |
| Išmatavimai | 136,5 cm x 50 cm x 52,5 cm |
| Kita informacija | 55 |
| Rekomenduojama | 35kg |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | 1-2 hours |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Maks. Greitis | 2-4km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward), 2 Speed Modes (slow/fast) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 55 |
| Eksplotacinis svoris | 12,3kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2,4G |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |