Transporto priemonės svoris:
4.6 kg
Svoris su pakuote:
6 kg
Pakuotės dydis:
38 x 29 x 68.5 cm
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red |
| Išmatavimai | 72cm x 40cm x 46cm |
| Svoris | 4,6kg |
| Kita informacija | 40 |
| Reikalingi elementai | 6V7Ah |
| Rekomenduojama | Plastic |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | do 2 godzin |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 40 |
| Eksplotacinis svoris | 4,6kg |
| Variklis | 1x35W |
| Baterija | 6V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |