Keturratis su akumuliatoriumi BDM0906 Juodas su pripučiamais ratais
Paramaól kelionėms su mūsų keturračiais suteiks daug džiaugsmo ne tik jaunajam vairuotojui, bet ir tėveliams. Galbūt tai yra automobilių sporto aistros pradžia, kuria jūsų vaikas ateityje dalysis su tėčiu? Pasirinkite mūsų keturratį BDM0906 ir atraskite visus jo privalumus bei galimybes.
Tikime, kad aukščiausios kokybės gamyba, derinama su stipriu, dideliu dizainu, patenkins pačių mažiausių vartotojų skonį. Sportinis dizainas ir lenktyninių automobilių įkvėptas stilius tik paskatins jūsų vaiką aktyviai veikti. Kuo dar išsiskiria? 2.4G nuotolinio valdymo pulteliu ir veikiančiais žibintais, esančiais dviratuko priekyje ir gale. Skólietos minkštos sėdynės, guma pripučiami ratai, taip pat amortizatoriai ir elektrinis stabdis ne tik padidins jūsų vaiko keturračio komfortą, bet ir saugumo lygį.
Techniniai duomenys quad BDM0906 rótaip pat įspūdingi. Greitis, kurį įranga gali pasiekti, yra nuo 3 iki 5 km/h, o važiavimo trukmė po maždaug 8 valandų įkrovimo - 1,5 valandos. Sub-ójive variklis 45W ir 12 V akumuliatorius 7Ah garantuoja puikią važiavimo patirtį.
Apsisprendžiant dėl šios prekės, verta turėti omenyje, kad žaislinis keturratis pagal gamintojo rekomendacijas skirtas vaikams, kuriems&oac;yra ne mažiau kaip 3 metai. amžiaus.
Pakuotės matmenys: Svoris: 23,4 kg
Svoris: 23,4 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Black |
| Išmatavimai | 100cm x 65cm x 74cm |
| Svoris | 20kg |
| Kita informacija | 65 |
| Reikalingi elementai | 12V7Ah |
| Prekės ženklas | Pozostałe |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Mode switch available |
| Ratai | Rubber |
| Maks. Greitis | 3-5km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Gaminio ilgis centimetrais | 65 |
| Eksplotacinis svoris | 20kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |